Умови використання матеріалів сайту zberehty-ne-mozhna-zruynuvaty.gobackmedia.com

Будь-яке використання матеріалів сайту zberehty-ne-mozhna-zruynuvaty.gobackmedia.com допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка й інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання і / або прямої відкритою для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на zberehty-ne-mozhna-zruynuvaty.gobackmedia.com. Посилання / гіперпосилання має бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання / гіперпосилання обов'язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

Використання фотографій cайту дозволяється за умови посилання на джерело zberehty-ne-mozhna-zruynuvaty.gobackmedia.com. Якщо на фотографії присутнi написи (або інша інформація про автора), їх збереження при використанні фотографій обов'язково.

Контактна інформація

БО "Благодійний фонд "Харків з тобою"

Тел.: +380976307376, +380668239992
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: www.kharkiv-with-you.org

Медiа група GOBACK MEDIA

Тел.: +380681936707
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: www.gobackmedia.com